Tuesday, 7th December 2021

METALO KONSTRUKCIJOS

Mūsų pagrindinė specializacija - įvairūs metalo konstrukcijų projektai. Siekdami, kad viskas būtų gauta „iš vienų rankų“, atsakingai ir kokybiškai atliekame projektavimo, gamybos, transportavimo ir montavimo darbus. Profesionaliai ir lanksčiai įgyvendiname net sudėtingiausius, nestandartinius, didelio dydžio ir svorio metalo konstrukcijų projektus. Mes orientuojamės į aukštą kokybę, optimaliausią kainą ir terminų laikymąsi visuose projekto eigos etapuose. Darbo etapai:

Projektavimo darbai

Pagal individualius užsakymus atliekame techninio/darbo projekto rengimą, 3D modeliavimą, FEM skaičiavimus, gamybinių brėžinių paruošimą, bei projektinių sprendimų analizę ir optimizavimą.

Projekto analizavimas ir įvertinimas

Atliekame finansinį, techninį bei ekonominį projekto įvertinimą. Esant poreikiui parenkame patikimus subrangovus Baltijos rinkoje. Galime pasiūlyti multimodalinį projekto atlikimą, kai naudojamasi kelių subrangovų paslaugomis vienu metu, taip užtikrinant net sunkiausio projekto įgyvendinimą per trumpą laiką.

Gamyba

Nuolat prižiūrime projekto eigą, užtikrindami jo vykdymą pagal nustatytus terminus ir laiku reaguojant, bei šalinant nukrypimus nuo suderinto gamybinio grafiko. Viso projekto gyvavimo ciklo metu palaikome skaidrų ir patikimą ryšį su užsakovu, teikdami projekto eigos ataskaitas, kuriuose aiškiai pateikiama informacija apie vykdomo projekto būseną.

Pristatymas

Parengiame pakrovimo planą su apskaičiavimais ir paruošiame pagamintą produkciją transportuoti. Sutvarkome krovinio eksportavimo dokumentus. Suderiname krovinio pervežimo maršrutą. Ggreitai ir patikimai pristatome į nurodytą vietą. Užtikriname krovinių judėjimo kontrolę ir ataskaitų, susijusių su krovinio pervežimu, teikimą užsakovui.

Surinkimo/Montavimo darbai

Pagal Užsakovo pageidavimą profesionaliai ir kokybiškai atliekame konstrukcijos surinkimo, bei montavimo darbus, gamykloje arba nurodytoje vietoje.

Mes siekiame tapti Jūsų patikimu partneriu metalo konstrukcijų rinkoje! Susisiekite su mumis ir rasime geriausia sprendimą Jūsų projektui įgyvendinti!

ABS Contractor JSC
Reg. No. 302648212
Postal: Birutes str. 9, LT-91222, Klaipėda, Lithuania
Phone: +370 670 83809

Sertifikatai:

ISO 9001 ISO 14001 ISO 45001