Tuesday, 7th December 2021

PROJEKTŲ VALDYMAS

Mes visada pasiruošę rasti tinkamiausią sprendimą Jūsų tikslams pasiekti, naudojant lanksčią kainodarą ir nustatant optimalius terminus. Mes kruopščiai vykdome įsipareigojimus ir užtikriname aukštą produkto kokybę. Siekdami, kad viskas būtų gauta „iš vienų rankų“, mes siūlome visą projekto valdymo paslaugų paketą. Projektų valdymas – tai kompleksinis procesas, kuriuo metu mes skiriame ypatingą dėmesį šioms sudedamosioms dalims:

reguliariems susitikimams ir pasitarimams, kurių metu informuojame užsakovą apie vykdomo projekto būseną, taip pat aptariame įvairius klausimus, susijusius su projekto eiga;

projekto ataskaitoms, kuriose aiškiai pateikiame užsakovui informaciją apie esamą projekto būseną ir potencialius pavojus;

projekto stebėjimui ir kontrolei, kai viso projekto gyvavimo ciklo metu palaikomas skaidrus ir patikimas ryšys su užsakovu. Nuolat stebėdami projekto eigą, užtikriname jo vykdymą pagal nustatytus terminus ir nedelsdami imamės priemonių, jeigu nukrypstama nuo numatyto plano.

Mūsų pagrindinis tikslas – patenkinti mūsų užsakovo lūkesčius, greitai ir kokybiškai atliekant patikėtą darbą bei nepriekaištingai vykdant keliamus reikalavimus!

ABS Contractor JSC
Reg. No. 302648212
Postal: Birutes str. 9, LT-91222, Klaipėda, Lithuania
Phone: +370 670 83809

Sertifikatai:

ISO 9001 ISO 14001 ISO 45001