Tuesday, 7th December 2021

PASLAUGOS

Mes orientuoti į Klientą ir Kokybę. Mūsų įmonė siūlo kvalifikuotas paslaugas, kurios reikalauja rimto komandinio darbo ir orientuoti į rezultatą. Visa tai pasiekti padės mūsų patyrusi ir įdiegianti naujoves komanda.

METALO KONSTRUKCIJOS

Mūsų pagrindinė specializacija - įvairūs metalo konstrukcijų projektai. Siekdami, kad viskas būtų gauta „iš vienų rankų“, atsakingai ir kokybiškai atliekame projektavimo, gamybos, transportavimo ir montavimo darbus. Profesionaliai ir lanksčiai įgyvendiname net sudėtingiausius, nestandartinius, didelio dydžio ir svorio metalo konstrukcijų projektus. Mes orientuojamės į aukštą kokybę, optimaliausią kainą ir terminų laikymąsi visuose projekto eigos etapuose.

PROJEKTŲ VALDYMAS

Mes siūlome kvalifikuotus sprendimus, apimančius metalo konstrukcijų gamybos projektų valdymą visais projekto etapais. Mes siūlome visą paslaugų paketą, atliekame atskiras užduotis nuo projektavimo iki saugaus pristatymo organizavimo. Atliekame techninę priežiūrą, reikalingus patikrinimus bei pageidaujamus bandymus projekto eigoje.

KROVINIŲ EKSPEDIJAVIMAS

Saugus transportavimas yra gyvybiškai svarbus siekiant sklandžiai įgyvendinti projektą nuo pradžios iki pabaigos. Mūsų ilgametė patirtis ir platus partnerių tinklas Baltijos šalyse, tiesioginis bendravimas su vežėjais ir transporto įmonėmis, garantuoja konkurencingą ir kokybišką ekspedijavimo paslaugą.

PRAMONĖS SRITIES DARBUOTOJAI

Mes teikiame su darbuotojų samda susijusias paslaugas. Siūlome kvalifikuotų įvairių profesijų darbuotojų paiešką ir atranką, kurios tikslas – pasiūlyti savo klientams reikalingus specialistus kiek įmanoma greičiau ir efektyviau.

NAFTOS IR DUJŲ SRITIES DARBUOTOJAI

Mes siūlome jums profesionaliai apmokytus ir patyrusius naftos ir dujų sektoriaus darbuotojus. Atsižvelgdami į užsakovo reikalavimus mes kruopščiai atrenkame tinkamos kvalifikacijos darbuotojus. Patirtis ir žinios leidžia mums teikti kokybiškas paslaugas, orientuotas į užsakovo verslo tikslų įgyvendinimą, bei padėti išvengti didesnių išlaidų, susijusių su laiko ir finansų valdymu.

ABS Contractor JSC
Reg. No. 302648212
Postal: Birutes str. 9, LT-91222, Klaipėda, Lithuania
Phone: +370 670 83809

Sertifikatai:

ISO 9001 ISO 14001 ISO 45001