Tuesday, 7th December 2021

PRAMONĖS SRITIES DARBUOTOJAI

Mes teikiame su darbuotojų samda susijusias paslaugas ir siūlome kvalifikuotų darbuotojų paiešką ir atranką, kurios tikslas – pasiūlyti mūsų klientams reikalingus specialistus kiek įmanoma greičiau ir efektyviau. Mūsų duomenų bazė yra sudaryta iš gerai kvalifikuotų ir turinčiu patirties darbuotojų, pradedant nuo gamybos ir aptarnavimo sričių darbuotojų iki pagal profilius samdomų specialistų.

„ABS Contractor“ kaip darbdavė – mes pasirašome įdarbinimo sutartis su darbuotojais, priskiriame jiems darbus, kurie bus atlikti Jūsų įmonei, organizuojame jų kelionę į darbo vietą, mokame jiems atlyginimą, socialines ir sveikatos draudimo įmokas bei laikomės darbo įstatymų. Jūs, savo ruožtu, vykdote laikinųjų darbuotojų priežiūrą, galite organizuoti ir prižiūrėti jų darbą nesirūpindami dėl administravimo ir atlyginimų mokėjimo.

„ABS Contractor“ kaip tarpininkė - pagal užsakovo pageidavimą mes galime skirti „bandomąjį laikotarpį“, leidžianti patikrinti darbuotojo gebėjimus. Darbuotojas iš pradžių tampa „ABS Contractor“ darbuotoju, kuris yra laikinai skiriamas dirbti Jums. Jei abi pusės lieka patenkintos, galite paprastai ir sklandžiai įdarbinti šį darbuotoją pagal nuolatinę darbo sutartį savo organizacijoje. Tai užtikrina itin patogų ir sklandų naujo darbuotojo radimą ir pasamdymą.

Užsakovui pagedaujant galime atlikti tam tikrų specialistų testavimą – mes galime padėti parengti Jums norimas testavimo priemones, kuriose padėtų patikrinti reikalingas žinias ir įgūdžius. Testavimą galime pritaikyti būtent Jūsų organizacijos poreikiams.

Siūlome šių profesijų specialistus:

sertifikuoti suvirintojai (TIG, MMA, MIG/MAG)

elektrikai

izoliuotojai

mechanikai

dažytojai

smėliuotojai

vamzdynų montuotojai

laivų statytojai

aukštalipiai

inžinieriai
statybos darbininkai
metalo konstrukcijų surinkėjai

žuvies fabrikų darbininkai

nekvalifikuoti darbininkai ir kiti...

Veikdami kartu su užsakovu, mes randame optimaliausią verslo sprendimą!

ABS Contractor JSC
Reg. No. 302648212
Postal: Birutes str. 9, LT-91222, Klaipėda, Lithuania
Phone: +370 670 83809

Sertifikatai:

ISO 9001 ISO 14001 ISO 45001