Tuesday, 7th December 2021

NEWS

12-02-2020

Logo 9001 14001 45001 png

More information...

Our business locations:

Lithuania
Latvia
Estonia
Belgium
France

Norway
Sweden
Finland
Germany

APIE MUS

ABS Contractor – tai ambicinga ir dinamiška kvalifikuotų specialistų komanda, turinti gilias žinias ir solidžią patirtį metalo konstrukcijų gamyboje, tarptautinės prekybos ir darbo jėgos tiekimo srityse.

Mes greitai ir kokybiškai atliekame projektavimą, atsakingai ir kruopščiai organizuojame ir kontroliuojame  gamybą bei pasirūpiname saugiu pristatymu savo klientui. Daug dėmesio skiriame nuolatiniam metalo konstrukcijų gamybos rinkos stebėjimui, teikiamų paslaugų kokybės tobulinimui, užsakovo poreikių įvertinimui. Taip pat mes bendradarbiaujame su patikimais partneriais Baltijos šalyse. Visa tai leidžia pasiūlyti optimalius ir kokybiškus sprendimus.   

SERTIFIKATAI:  

ISO_9001_2015_EN ISO_14001_2015_EN ISO_45001_2018_EN

Vizija

Mūsų vizija - būti ypač verslia ir sparčiai besivystančia pasaulinio lygio Projektų valdymo organizacija, visada turinčia klientą dėmesio centre, užimančia lyderio pozicijas projektų įgyvendinime, taikančia geriausią tarptautinę praktiką, derinančia gilias žinias apie Baltijos šalių rinką bei specifines sąlygas.

"ABS Contractor" siekia būti partnere, atliekančia svarbų vaidmenį Jums siekiant savo tikslų. "Jūsų sėkmė yra mūsų sėkmė!"  

Misija

Mūsų misija - būti mūsų verslo partnerių ir mūsų darbuotojų augimo ir sodrinimo katalizatoriumi, skiriant ypatingą dėmesį prieinamiems ir kokybiškiems sprendimams projektų valdymo srityje, metalo konstrukcijų rinkoje bei darbo jėgos suteikimo srityje. Mūsų projektų valdymo ir kontrolės procesai,užtikrinantys projekto planų įgyvendinimą laiku,grindžiami tris principus apimančiu konstantos metodu - neviršyti biudžeto ribų, naudoti geriausias Baltijos rinkos galimybes, griežtai atsižvelgti į kliento pageidavimus bei interesus.

Siekiant patenkinti mūsų klientų lūkesčius, mes teikiame ypač aukštos kokybės ir vertės profesionalias paslaugas, kad kiekvienas naujas klientas taptų ilgalaikiu partneriu.    

Vertybės

Kompetencija - mes nuolat tobuliname savo žinias ir įgūdžius, kurių dėka kokybiškai ir kvalifikuotai įgyvendiname įvairaus sudėtingumo projektus.

Rezultatas - mes orientuoti į kiekvieną klientą ir kiekvieno projekto geriausią rezultatą.

Atvirumas - mes esame atviri naujiems kontaktams, naujoms idėjoms ir galimybėms. Esame pasirengę pasidalinti savo patirtimi ir žiniomis su savo klientais ir partneriais.

Verslumas - mes nuolat judame į priekį, plečiame verslą, visada ieškome geriausių ir pažangiausių sprendimų.

Plėtra - mes kaskart siekiame geriausio rezultato savo kasdieniniame darbe. Mes nuolat tobuliname savo profesinius įgūdžius ir paslaugas.

Komandinis darbas - dirbdami kartu ir tenkindami savo klientų poreikius, mes kuriame didžiausią vertybę. Taikydami "vienos komandos" metodą mes sujungiame savo žinias, patirtį, motyvaciją ir idėjas, todėl būdami kartu pasiekiame aukščiausių rezultatų. Mūsų darbas pagrįstas visų komandos narių pasitikėjimu, pareigingumu ir profesionalumu.

Efektyvumas - savo partneriams mes nuolat siekiame sukurti komfortišką darbo aplinką, pasiūlyti efektyvius sprendimus ir laiku teikti visą informaciją.

Atsakomybė -  patikimas partneris - tai įvardijimas, kurio mes siekiame. Mes laikomės duoto žodžio ir visada vykdome savo įsipareigojimus, nes tai būtina mūsų verslo sąlyga.

Darbų sauga - siekdami užkirsti kelią profesinėms ligoms, mes kuriame saugią ir sveiką darbo aplinką.

Aplinkosauga – mes tausojame gamtą ir siekiame sukurti harmoninigą ryšį su aplinka, kad išsaugotume ją būsimoms kartoms. Mes nuolat stengiamės mažinti mūsų veiklos poveikį aplinkai ir žmonių sveikatai, plėtojame ekonomiškai ir ekologiškai atsakingą verslą.

Teisinės nuostatos – mes teikiame paslaugas pagal galiojančius LR įstatymus, nutarimus, teisės bei kitus norminius aktus.

      Sveiki atvykę !

ABS Contractor JSC
Reg. No. 302648212
Postal: Birutes str. 9, LT-91222, Klaipėda, Lithuania
Phone: +370 670 83809

Sertifikatai:

ISO 9001 ISO 14001 ISO 45001